• Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Takma Kirpik

Güzel görünmek isteyen kadınlar için gözler çok önemlidir ve kadınlar dikkatlerini çekmek için takma kirpik ve makyaj kullanabilir.

Takma Kirpik Kullanımı Nasıl Olur?

Gözlerin güzelliği ve göz alıcılığı kadınların görünümünü doğrudan etkiler. Bu aşamada kadınlar kendi gözlerini kendileri çekmek isterlerse uzun ve yoğun kirpiklere ihtiyaç duyarlar. Ancak kirpiklerin yapısı çok hassas olduğu için her zaman çok uzun ve kıvırcık kirpiklere sahip olmak gerekli değildir. Bu durumlarda sahte kirpikler kullanın. Özellikle gece makyajında ​​vazgeçilmez ürünlerden biri olarak gösterilebilir. Gün içinde kullanımı çok yaygın değildir. Ancak akşama kadar sürecek düğün veya benzeri davetler için rahatlıkla kullanılabilir.

takma kirpik kullanımı

Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Genelde sahte kirpikleri kullanırken önce kişinin makyajının temelini tamamlaması gerekir. Tüm makyajı tamamlamak da çok uygun bir seçim olacaktır.

Takma Kirpikte Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bayanlar kirpik takabilir ancak dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. İlk olarak, kadınların göz küresinden diğer kısma ölçüm yapması gerekir. Sahte kirpikler standart ölçülerde satıldığı için göz boyuna göre kesilmesi gerekmektedir. Bundan sonra takma kirpikler için bir yapıştırıcıya ihtiyaç vardır.

Ürün göz kapaklarına ve kirpiklere uygulanabilir. Ancak bunların ikisi de gereksiz ve yanlıştır. Göze veya kirpiklere uygulandığında yapıştırıcı görünmez. Göz çeşmesinden yaklaşık yarım inç kadar giyilmesi doğal bir görünüm sağlar. Ayrıca uzun süre kullanan kadınların yapıştırıcıyı yanlarında taşımaları önerilir.

Takma Kirpik Çeşitleri Nelerdir?

Birçok çeşit sahte kirpik olduğunu söylemek zor. Bu aşamada genellikle kirpiklerin rengi belirleyicidir. Ayrıca markanın yarattığı ürünler arasında küçük farklılıklara rağmen bu yaklaşım çeşitlilik sağlamaktadır. Kadınların kirpiklerinin rengini seçmeleri en iyisidir. Ancak renkli gözlü kadınlar, genellikle kahverengi kirpikleri olsa bile siyah kirpikleri tercih edebilirler. Ayrıca bu yönde göz makyajı uygulamak onlara çok güzel bir görünüm kazandıracaktır.

Takma Kirpik Önerileri Nelerdir?

Sahte kirpik kullanımı her zaman yaygın olmadığından, kişilerin genellikle marka hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Fiyat 20 ila 120 TL arasında değiştiği için her marka ürün kullanılabilir.

Bazı markalara örnek vermek istersek:

  • Gucci
  • Benefit
  • Ardell
  • MAC
  • İ-Envy

Genellikle bu kirpiklerin en önemlisi doğa. En doğal görünen ve sıkıca yapışan ve sorun çıkarmayan kirpikler daha pahalı hale gelecektir. Kozmetik mağazalarından veya çevrimiçi mağazalardan kolayca satın alınabilir.

Kayl's Beauty olarak en doğal takma kirpikleri ürettiğimizin garantisini veriyoruz. Dilerseniz hemen canlı destek hattımızdan sorularınızı bize yönlendirebilirsiniz. 

Paylaş
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Yorum Yapın

Yorumlar

Kayl's Beauty
30.4.2021

Bu yazıya daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Loading