Ürünlerimiz Hakkında.

Ürünlerimiz 6D ve 3D olmak üzere iki çeşittir. 6D modellerimiz Güney Kore' nin A kalite kaşmir/ipeğinden üretilmiştir. 3D çeşitlerimiz ise bir alt kalite olup gerçek 3D modellerdir, plastik değildir ve plastik görünümü ve ağırlığı olmaz. Tüm ürünlerimiz ithal, anlaşmalı fabrikalarımızda üretilmektedir. 

Kargo ücretiniz ne kadar?

Kaysbeauty.com' dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargolarımız ücretsizdir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir ve kaç günde adresime teslim olur?

Siparişiniz 2 iş günü içinde kargoya verilir. Kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde size ulaşır.

Siparişim hangi kargo ile teslim edilecek?

Siparişlerinizin gönderimini Yurtiçi kargo ile hızlı bir şekilde sağlamaktayız.

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz  Yurtiçi Kargo tarafından 09:00 – 19:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Siparişim ben yokken gelmiş ne yapmalıyım?

Siparişiniz adresinize en yakın Yurtiçi kargo şubesine teslim edilir ve 3 iş günü içerisinde şubeden teslim almanız gerekir. Aksi halde kargonuz bize geri gönderilir. Bize iade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar gönderilecektir. 

Siparişim kargoya verilmiş. Adres / isim değişikliği yapmak istiyorum

Güncel adres / isim bilginizi kargo firmasına iletebilmemiz için 0537 263 83 35 nolu Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz

İade / Değişim yapıyormusunuz?

Ürün size hasarlı geldi ise ; ücretsiz iade / değişim yapıyoruz.

Ürün size hasarlı gelmedi ise ; Ürünü teslim aldığınız şekliyle eksiksiz tarafımıza kargolanmasını sağlayarak ve 10 TL kargo ücretini karşılamanız halinde iade / değişim yapabilirsiniz.

Ürünüm hasarlı geldi ne yapmalıyım?

Ürün size hasarlı geldi ise Whatsapp destek hattımızdan (0537 263 83 35) sorunu açıklayıcı fotoğraf ve videolar paylaşarak bize ulaşıp iletmeniz halinde size hızlı dönüş sağlanacaktır. 

Ödeme yöntemleriniz nelerdir?

Siparişlerinizi  kapıda nakit ödeme , siteden direkt kredi kartı ile güvenli ödeme seçeneklerinden birini seçerek ödeyebilirsiniz.