• Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Kirpik Lifting Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadınların kirpiklerine yaptırmış oldukları kirpik lifting uygulaması çok popüler bir uygulama haline gelmiştir. Kirpiklerini daha etkin olarak kullanmak isteyenler bu uygulamayı yaptırabilirler. Kirpik lifting uygulamasının başarılı olabilmesi için, uygulamadan sonra dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Kirpik liftingten sonra kirpikler 24 saat boyunca suyla temas etmemelidir. Ayrıca makyaj bir süre yapılmamalı ve gözler ovuşturulmamalıdır. Bu durumlara dikkat edildiği zaman lifting daha başarılı olur.

 

Kirpik Lifting Bakımı Nasıl Yapılır?

Kirpik liftinginin bakımı uygulamanın kalıcılığını doğrudan etkiler, Kullanıcılar lifting sonrası buna uygun bir bakım yolu izlemelidir.

Bu bakım şu şekilde olmalıdır;

  • Kirpiklere kalıcı maskara sürülmemelidir.
  • Yağ bazı makyaj temizleyici değil, su bazlı makyaj temizleyiciler kullanılmalıdır.
  • Sıcak su ya da buhardan uzak durulmalıdır.
  • Yüz üstü yatmaktan kaçınmak gerekir. Bu şekilde liftingin bakımı doğru bir şekilde yapılabilir.

 

Kirpik Lifting Neden Yapılır?

Kirpik lifting yaptırmanın farklı nedenleri olabilir.

Kirpik lifting uygulamasının tercih edilme sebepleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Daha etkileyici bakışlar olması için
  • Sağlıklı kirpiklere sahip olabilmek için
  • Estetik bir görünüme sahip olabilmek için kirpik lifting yaptırılabilir. Sağlık koşullarına uygun ortamlarda yapılması çok önemlidir. Ancak bu şekilde başarılı sonuçlar elde edilebilir.

Kirpik Lifting Hangi Durumlarda Yapılır?

Kirpik liftinge farklı durumlardan dolayı ihtiyaç duyulabilir. Kirpikleri seyrek ve kısa olanlar bu uygulamadan faydalanabilirler. Böylece daha iyi bakışlara sahip olabilirler. Zayıf kirpiklerin zayıflığından kurtulmak isteyenlerde kirpik lifting tercih edebilir.

 

Kirpik Liftingin Faydası Var Mıdır?

Kirpik lifting, kirpiklerin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Halk arasında keratin bakımı olarak da bilinen bu uygulama, daha sağlıklı ve gür kirpikler elde edilmesini sağlar. Kirpiklerin ihtiyaç duyduğu vitamin takviyesi bu uygulama ile sağlanabilir. Sürekli maskara kullanımına gerek duyulmadığı için daha doğal bir kullanım sağlar. Bu nedenlerden dolayı kirpik liftinden faydalanılabilir. İşlemin güvenilir yerlerden yaptırılmasına dikkat edilmesi gerekir.

 

Kirpik Lifting Ne Kadar Kalıcıdır?

Kirpik lifting, başlı başına kalıcı makyaj sınıfına girer. Dolayısıyla doğru bir yerden hizmet alınmışsa 3 ay boyunca sorunsuz kullanılabilir. Kıvrık ve kalkık görünüm 3 ay boyunca sizinledir.

Paylaş
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Yorum Yapın

Yorumlar

Kayl's Beauty
26.5.2021

Bu yazıya daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Loading